02.09.2013

  • 0
  • Оголошення

Жданівська міська рада
оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
адміністратора відділу надання адміністративних послуг

Основні вимоги до кандидатів:

          - повна вища освіта;

          освітньо-кваліфікаційний рівень: спеціаліст або магістр за спеціальністю економіст, менеджер;

          - стаж роботи за освітою (на посаді) – не менш 1 року;

          - знання української мови;

          - навички роботи з комп′ютерною технікою.   

          Термін прийняття документів – протягом 30 днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу. Довідки за телефоном 7-25-65, 7-22-03.

Адреса: м. Жданівка, вул.Комсомольська, 1, каб. 10, 14.

ОБГОВОРЮЄМО ПРОЕКТ

  • 0
  • Оголошення

ОБГОВОРЮЄМО ПРОЕКТ

Концепції реформування місцевого самоврядування
та територіальної  організації влади в Україні

          У травні 2013 року у Жданівській міській раді було організовано обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної  організації влади в Україні (далі Проект), в якому прийняли участь депутати міської ради, представники громадських організацій та ОСББ. Основне завдання реформування – є максимальне забезпечення доступності, якості публічних послуг незалежно від місця проживання людини.

          На теперішній час обговорення вищезазначеного Проекту продовжується.

          Просимо всіх, не байдужих, прийняти участь в обговоренні Проекту та надати свої пропозиції до відділу внутрішньої політики Жданівської міської ради (тел. 7-28-37, каб. №6).

ПРОЕКТ
СХВАЛЕНО
Указом Президента України
від           2013 року № ___

Скачать Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної  організації влади в Україні<<<<

22.08.2013

  • 0
  • Оголошення

До уваги адвокатів

          Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги. Заяви для проходження конкурсу приймаються Головним управлінням юстиції у Донецькій області, а також всіма районними, районними у містах, міськими (міст обласного значення), міськрайонними управліннями юстиції до 2 жовтня 2013 року.

          З повним текстом оголошення можна ознайомитися на офіціальному веб-сайті Головного управління юстиції у Донецькій області (http\\:JUSTІCE.DN.UA).


Жданівське міське
управління юстиції

08.08.2013

  • 0
  • Оголошення

УВАГА!
До відому юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
Щодо запровадження нової КВЕД (перекодировка)Відповідно до наказу Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 11.10.2010 №457 «Про затвердження та скасування національних класифікаторів» (із змінами, внесеним наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 07.02.2013 № 113) / далі – наказ № 457 / з 1 січня 2012 року набрав чинності національний класифікатор України ДК 009:2010 «Класифікація видів економічної діяльності» ( далі – КВЕД-2010 ). З метою поступового переходу до КВЕД-2010 протягом 2012-2013 років діє КВЕД-2005.

Згідно з пунктом 4 наказу № 457 КВЕД-2005 буде скасовано в Україні з 31 грудня 2013 року.


Зміну КВЕД провели більшість юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців але є і такі що по теперішній час не звернулися до реєстраційної служби з відповідним питанням.
Виходячи з вище викладеного реєстраційна служба Жданівського міського управління юстиції Донецької області просить терміново звернуться усіх юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців які знаходяться на КВЕД-2005, до реєстраційної служби м. Жданівка, яка знаходиться за адресою: м.Жданівка, вул. Кавченко, 4 (кабінет №6) з відповідним документами:

Для зміни старого КВЕД на новий КВЕД  фізичні особи-підприємці повинні подати державному реєстратору наступні документи:

1.  Заповнену машинописом або друкованими літерами  реєстраційну картку форму №11
2.  Паспорт, ідентифікаційний номер мати при собі.

Для зміни старого КВЕД на новий КВЕД  ЮРИДИЧНІ ОСОБИ  повинні подати державному реєстратору наступні документи:

1. Заповнену машинописом або друкованими буквами реєстраційну картку форму №4
2.    Паспорт, ідент. код в ЄДРПОУ юридичної особи.

Державна реєстрація змін КВЕД проводиться безкоштовно.

Жданівська міське управління юстиції

07.08.2013

  • 0
  • Оголошення

До уваги керівників підприємств міста!


Про реєстрацію інвестиційних проектів


          У вересні 2012 року Верховною Радою України прийнятий Закон України № 5211-VI «Про стимулювання інвестиційної діяльності у пріоритетних галузях економіки з метою створення нових робочих місць» (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/5205-17), який надає додаткових стимулів для активізації інвестиційної діяльності.


         Закон набув чинності 1 січня 2013 року.


          У разі наявності проектів (пропозицій) Ви маєте зареєструвати їх у Державному реєстрі інвестиційних проектів та проектних (інвестиційних) пропозицій відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.07.2012 № 650 (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/650-2012-%D0%BF) та повідомити про це відділ економіки і регуляторної політики Жданівської міської ради (тел. 23-02, e-mail: reggd@mail.ru)